WinAlp - software pro správu a hromadný tisk adres a kontaktů

FORTIA spol. s r.o.
- autor software pro směnárny a adresáře firem ALP (program pro evidenci a tisk adres, kontaktů)


Mapa stránek


WinAlp 5.0 - soubory ke stažení

Základní popis programu WinAlp

Děkujeme Vám za Váš zájem o informace o programu WinAlp.

Základní popis programu WinAlp ve formátu PDF je dvoustránkový leták se základní charakteristikou programu a stručným popisem jeho hlavních funkcí. Dozvíte se zde o třídění a filtrování kontaktů, o hromadné práci s kontakty, o možnostech tisku adres na štítky a obálky včetně zpáteční adresy s logem, možnosti využívání programu v síti a o provádění nezávislých výběrů adres uživateli síťové verze, o možnostech importu a exportu kontaktů, o přiřazování informací (poznámek, komentářů, dokumentů, obrázků a jiných souborů) ke kontaktům.

Podrobnější a konkrétnější informace naleznete v Popisu funkcí programu (25 stran). či v obsáhlé Příručce k programu WinAlp (přes 120 stran), které můžete rovněž stáhnout.

Chcete-li tento dokument otevřít, klikněte na níže uvedený název souboru levým tlačítkem myši. Po otevření dokumentu v programu Acrobat Reader (verze 5 nebo vyšší) můžete dokument uložit (v nabídce Soubor – Uložit jako).

Hodláte-li dokument uložit bez jeho otevírání, klikněte na tento název souboru pravým tlačítkem myši a následující nabídce zvolte levým tlačítkem myši Uložit cíl jako.

Ke stažení:

winalp-tisk-adresar-popis.pdf (660 kB | 20.1.2010) - Základní popis k programu WinAlp